Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
KALU INDUSTRY
Dom ProduktyProfile wytłaczane z aluminium

160x160 Maszyna przenośnikowa Profil aluminiowy do wytłaczania T

Chiny KALU INDUSTRY Certyfikaty
Chiny KALU INDUSTRY Certyfikaty
Firma Yuki jest uznanym przedsiębiorstwem produkcyjnym, którego usługi spotkały się z ciepłym przyjęciem ze względu na najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

—— Paul Millsap

Kupujemy radiator aluminiowy od Kalu, jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy, wierzę, że ich biznes będzie coraz lepszy.

—— Manoj Singh

I'm very pleased with the service of this company,I believe that their business will be better and better.

—— Mohamed Rebai

Im Online Czat teraz

160x160 Maszyna przenośnikowa Profil aluminiowy do wytłaczania T

160x160 Convey Machine Aluminium Extrusion T Slot Profile
160x160 Convey Machine Aluminium Extrusion T Slot Profile 160x160 Convey Machine Aluminium Extrusion T Slot Profile 160x160 Convey Machine Aluminium Extrusion T Slot Profile

Duży Obraz :  160x160 Maszyna przenośnikowa Profil aluminiowy do wytłaczania T

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Kalu
Orzecznictwo: ISO9001/ISO14001/OHSAS 18001
Numer modelu: KL0413
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 500 kg
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Papier EP, folia termokurczliwa, papier pakowy, zgodnie ze standardem pakowania eksportowego, dostęp
Czas dostawy: W ciągu 20 dni po otrzymaniu depozytów
Zasady płatności: T / T, 30% zaliczki, saldo spłacone przed załadunkiem lub konsultacje.
Możliwość Supply: 6500 ton na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Kod: S8-160 × 160 Otwór: 8,2 mm
waga: 18,69 kg / m Kształt: Kwadrat
Masa jednostkowa: 0,67 kg / m obróbka skrawaniem: Cięcie, wiercenie, gwintowanie, gięcie itp
Stosowanie: przekazać maszynę
High Light:

Profil szczelinowy 160x160 aluminiowy T

,

profil szczelinowy aluminiowy 160x160

,

profil szczelinowy aluminiowy T

160 profili aluminiowych do wytłaczania w kształcie litery T do obudowy urządzeń z ramą z płyty aluminiowej

 

Modułowe Kalu:

 
Wytłaczane profile aluminiowe jako rodzaj obróbki deformacyjnej w produkcji aluminium, są środkiem formowania kształtów.
Po anodowaniu powierzchnia profili z wytłaczanego aluminium z rowkiem teowym jest bardzo piękna.Szeroko stosowany do obudowy sprzętu, ramy aluminiowej płyty, wyświetlacza, ogrodzenia, regału magazynowego, przenośnika, stołu warsztatowego, linii montażowej itp.
Niezależnie od tego, czy jest używany do produkcji oryginalnego wyposażenia i/lub użytkownika końcowego, modułowy system wytłaczanych profili aluminiowych Kalu T-slot może być zawsze stosowany w bardzo elastyczny i ekonomiczny sposób.Kalu udostępnia najnowocześniejszy skomputeryzowany sprzęt, aby pomóc w rozwoju większości aplikacji.
 
System profili aluminiowych do wytłaczania T-slot ma zastosowanie do budowy maszyn, ram aluminiowych, automatyki przemysłowej, transportu materiałów, systemu przenośników taśmowych oraz osłon bezpieczeństwa maszyn i obudów.Modułowe konstrukcje aluminiowe oferują wysoką elastyczność i funkcjonalność w połączeniu z atrakcyjnością wizualną i czystością anodowanej powierzchni.
Profile aluminiowe z rowkami teowymi oferują kilka korzyści.Kształt profilu tworzy modułowość, co oznacza, że ​​można go łatwo zmontować i ponownie złożyć, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb.
Rowek T zapewnia również możliwość dodawania połączeń i łączenia profili na uwięzionych końcach.Pozwala to na zmianę projektu bez konieczności zaczynania od zera, a także umożliwia łatwe rozszerzanie i chowanie konstrukcji w celu modyfikacji w przyszłości.
 
Akcesoria do profili aluminiowych są niezbędne do montażu ram z profili aluminiowych.Standardowe profile aluminiowe T-slot dzielą się na kilka serii.(takie jak serie 20, serie 30 itp.) A jego akcesoria są również podzielone na serie.
Najogólniej rzecz biorąc, akcesoria do profili aluminiowych osłony śrub, nakrętki, łącznika, zawiasu i kółka itp. Planując zakup należy połączyć opis produktu i dokładnie potwierdzić model profilu.
Hoony zajmuje się głównie opracowywaniem przemysłowych form aluminiowych, produkcją wytłaczania aluminium i głęboką obróbką.Projektuje i montuje różnego rodzaju regały sprzętowe, obudowy przemysłowe, linie przenośnikowe, linie montażowe, regały aluminiowe, ekspozytory itp.
Z drugiej strony akcesoria z profili aluminiowych wpływają również na całą aluminiową ramę.I muszą być wyposażone w profesjonalne narzędzia.Na przykład specjalny wewnętrzny klucz sześciokątny z uchwytem w kształcie litery T, gumowy młotek itp.
 
160x160 Maszyna przenośnikowa Profil aluminiowy do wytłaczania T 0160x160 Maszyna przenośnikowa Profil aluminiowy do wytłaczania T 1
 

Streszczenie:


Nr zamówienia: S8-160160, szerokość rowka teowego: 8,2 mm, wysokość rowka teowego: 12,3 mm, wielkość przekroju: 160 mm × 160 mm, 4 otwory boczne: φ6,8 mm.Grubość ścianki: 4,5 mm.
Zaprojektowaliśmy wyprodukowane dwa typy profili aluminiowych o dużej wytrzymałości serii 160 z rowkami teowymi, jeden to S8-160160 (waga: 18,69 kg/m), a drugi to S8-160160W (waga: 22,04 kg/m).Oczywiście główną różnicą między nimi jest grubość ścianki.
Profil ten opracowaliśmy specjalnie dla firmy Volkswagen w Chinach.Zwykle wybierano by wykonanie stojaka na sprzęt lub wielkogabarytowych belek maszynowych.Może łączyć się z profilami wytłaczanymi z aluminium serii 80.

Szczegóły kontaktu
KALU INDUSTRY

Osoba kontaktowa: Mrs. Lu

Tel: 86-17365311230

Faks: 86-512-56955713

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)